ERK GLOBAL

GLOBAL ÇÖZÜM ORTAĞINIZ

MİSYONUMUZ

Misyonumuz, güvenilir ve dayanıklı üretim çözümleri sunarak siz değerli müşterilerimizin iş ortağı olmaktır. Üretiminden gurur duyduğumuz bu ürünler; sektörde önemli bir ürün tedariğini karşılamaktadır. İnovasyon ve sürdürülebilirlik politikalarını benimseyerek, dünya çapında bir çözüm sağlayıcı olarak tanınmak istiyoruz.

VİZYONUMUZ

Bizler Kaynaklı imalat alanında sektörde lider çözüm ortağınız olmayı hedefliyoruz.
25 yıllık tecrübede bu güne kadar birçok farklı projeye imzamızı attık.
Şimdi kendi çatımızda tecrübeli ekip kadromuzla sektöre yeni bir soluk getirmekteyiz.

Erk Global

Hikayemiz-Biz kim miyiz?

Kaliteli ürün, kaliteli hizmet, ileri teknoloji ve tecrübeli personelimiz ile  güç kazanları, trafo kazan kapakları, soğutma boruları ve dağıtım kazanları, çelik konstrüksiyonlar, makine imalatı, ısıtıcı senpantinler, endüstriyel fırınlar v.b kaynaklı imalat ürünlerini müşteri odaklı, kaliteli ve hızlı bir şekilde üretiyoruz.

İş hayatındaki gördüğümüz kayıpları, çalışan mutsuzluklarını engellemek için 25 yıl kadar öncesine dayanan bir istek ile bir çok kereler kurmak için niyetlendiğimiz ancak uygun şartların olmadığı bir yapıyı şimdi güçlü bir ekiple hayata geçirdik. Amacımız kişisel isimlerin öne çıkması değil faydalı olmaktır.
ERK GLobal 17.04.2023 tarihinde açılmış olup; sektörde 25 yılı aşkın iş tecrübesine sahiptir. İşyerimizi açarken sermayemiz çalışma hayatımızda ki kazanımlarımız oluşmuştur.
Peki biz ne yapıyoruz?
Proje bazlı, müşterilerimize güç kazanları, trafo kazan kapakları, soğutma boruları ve dağıtım kazanları, çelik konstrüksiyonlar, makine imalatı, ısıtıcı senpantinler, endüstriyel fırınlar v.b kaynaklı imalat yapmaktayız.
İşletmemizin sürdürülebilirliğini sağlamak; yıllardır sektör içinde olmamız, müşterilerimiz beklentilerine cevap vermemiz anlamında büyük kolaylık sağlamaktadır.
Bütün faaliyetlerinde yürürlükteki mevzuatlar, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi standartlarına ve ilgili diğer gerekliliklere uymayı, taahhüt ediyoruz.