İLKELERİMİZ

Kalite ilkeleri

  Yüksek Kalite Standartları: Ürünlerimizde yüksek kalite özelliklerine bağlı kalarak; ürünlerimizin güvenilir, dayanıklı ve işlevsel olması önemlidir.

  Kalite Kontrol ve Güvencesi
   Kalite kontrol ve güvencesi prosedürlerini sıkı bir şekilde uygulamalıyız. Ürünlerin maliyetini ve bu maliyetleri en aza indirmek için gerekli önlemleri almaktayız.
   Çevre Duyarlılığı
    Üretimimizi çevre dostu bir şekilde yönetmeli ve atıkları en aza indirmeliyiz. Çevresel etkilere odaklanıyoruz.
    İş Sağlığı ve Güvenliği
     İş sağlığı ve güvenliğinin sağlanması, tam uyum ve çalışanların korunması için gerekli önlemleri almaktayız.
     Sürekli İyileştirme
      Verimliliği artırmak ve hataları en aza indirmek için İş süreçlerini sürekli olarak gözden geçirip daima iyileştirme ilkesi ile çalışıyoruz.
      İşbirliği
       İşbirliği noktasında müşteri-tedarikçi ilişkilerimiz, çalışanlarımızla etkili iletişim kurarak, yüksek kaliteyi birlikte sağlıyoruz.
       Müşteri Memnuniyeti
        Çalışmalarımız Müşteri memnuniyetinin temel önceliğidir. Tüm süreçlerde iç ve dış müşterilerin ihtiyaçlarını belirlenmek, beklentileri karşılanmak ve onların memnun kalmasını sağlamak için çaba gösteriyoruz.
        Eğitim ve Gelişim
         Çalışanların kaliteye ve güvenliğe olan katkılarını artırmak için eğitim ve yeteneklerini geliştirme programlarına yatırım yapıp. Çalışanların sürekli olarak yaşamaları ve öğrenmeleri için fırsatlar sunuyoruz.
         Yasal Uyumluluk
          Tüm ilgili yasal düzenlemelerin yapılması ve tam uyum sağlanması. Ürünlerin ve iş parçalarının yasal olarak uygun olmasını garanti altına almak için adımlar atıyoruz.